Hallitus

Hallituksen jäsenet 1.8.2016-31.7.2017

Asteljoki Hilkka, puheenjohtaja

Nyman Jari, varapuheenjohtaja

Salo Susanna, rahastonhoitaja

Ivakko Ismo, jäsen

Railo Markku, jäsen

 

Eilu Päivö, varajäsen

Tiihonen Kari, varajäsen

 

Hallituksen jäsenet 1.8.2017-31.7.2018

Asteljoki Hilkka, puheenjohtaja

Nyman Jari, varapuheenjohtaja

Salo Susanna, rahastonhoitaja

Ehnqvist Tarja, jäsen

Ivakko Ismo, jäsen

Tiihonen Kari, jäsen

 

Eilu Päivö, varajäsen

Hietala Marko, varajäsen